GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ TRANSFER KAYAK TURU

MERCEDES VIP VİTO İLE  (MAX 8 KİŞİ ) GÜNÜBİRLİK ÖZEL ULUDAĞ TRANSFERİ 

DETAYLAR İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

+9 0532 789 79 80

 Sizi sabah saat 06:00 da sizi toplama yerinden alıyoruz. (Transferlerimiz Mercedes VIP Vito araçlarla yapılmaktadır.) Araçlarımız  max 8 kişiliktir. Öncelikle güleryüzlü araç kaptanımızla tanıştıktan sonra araç içi ücretsiz sıcak ve soğuk ikramlar  eşliğinde 3,5 saatlik uludağ yolculuğuna başlıyoruz. Uludağ eteklerinde muhteşem Bursa manzasında  kahvaltı için mola veriyoruz.(Kahvaltı extra). Sonrasında  şöförümüz sizi  Uludağda anlaşmalı olduğumuz uygunkayak kiralama evine yönlendiriyor.Burada dileyen misafirlerimiz kayak takımlarını veya eşyalarını alabilirler.

Uludağa vardığımızda eşsiz kar manzaralı serbest kayak keyfine  başlıyorsunuz. Uludağda keyifli zaman geçirmek için birçok alternetifiniz bulunmaktadır. Telesiyej kullanabilir birçok eğlence aktivitesinden faydalanabilirsiniz. Uludağın harika manzaralı zirvesinde sıcak salebinizi içerken keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

Kar rüyanızı keyife çevirmek için bulunmaz bir yer. 

Serbest zamanımız 16:30 da bitiyor ve  Bursa'da eşsiz iskender (extra) molası vermek için yola çıkıyoruz. Yemek sonrası  2  saat sürecek  dönüş yolculuğa çıkıyoruz. İstanbul döndüğümüzde tekrardan yeni bir turumuza katılmanız ümidi ile  adresinizde vedalaşıyoruz.

Dilerseniz indirimli günlük kiralık kayak malzemelerini anlaşmalı olduğumuz SOYAK kayak merkezinden aşağıdaki özel paket  extra hizmet fiyatımızdan yararlanabilirsiniz.

EXTRA HİZMETLER :
Kayak
Alt kayak kıyafet
Üst kayak kıyafet
Öğle yemeği: Sucuk EkmekSelf servis, Açık büfe öğle yemeği 
1 adet skipass telesiyej binmiş kartı t