Özel Adalar Turu

Istanbul / Istanbul / Turkey
Tur Türü

Özel

Özel Adalar Turu

İstanbul'da hizmet veren seyahat acentanız olarak, Heybeliada ve Büyükada'daki gezilecek yerler hakkında bilgi veren bir tanıtım yazısı yazabilirim. İşte size rehberinizle birlikte keşfedebileceğiniz yerler hakkında birkaç ipucu:

İstanbul'un güzellikleri arasında bulunan Prens Adaları'ndaki iki büyük ada Heybeliada ve Büyükada, ziyaretçilerine tarihi dokusu, doğal güzellikleri, eşsiz manzaraları ve lezzetli yemekleriyle unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor. Rehberinizle birlikte bu adalarda gezilecek yerleri keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Heybeliada: Heybeliada, İstanbul Boğazı'nın güneyinde yer alan ve yaklaşık 30 dakikalık bir deniz yolculuğu ile ulaşılabilen bir adadır. Adanın en ünlü özelliklerinden biri, yeşilliği ve doğal güzellikleridir. Heybeliada'nın sakin atmosferi, ada turu yapmak isteyen ziyaretçiler için idealdir. Adada Aya Yorgi Manastırı, İstanbul Rum Ortodoks Patrikhanesi ve Eski Değirmen gibi tarihi yerler ziyaret edilebilir. Ayrıca, deniz keyfi yapabileceğiniz birçok plaj ve restoranlar da mevcuttur.

Büyükada: Büyükada, İstanbul Boğazı'nın güneydoğusunda yer alan en büyük adadır ve yaklaşık 1 saatlik bir deniz yolculuğu ile ulaşılabilir. Büyükada, şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler için harika bir kaçış noktasıdır. Ada, bisikletli veya atlı arabalı turlarla keşfedilebilen ara sokakları, tarihi evleri ve şık butikleriyle ünlüdür. Büyükada'da ayrıca Aya Yorgi Kilisesi, Büyükada Rum Yetimhanesi, Hamidiye Camii gibi tarihi yerleri de ziyaret edebilirsiniz. Ada aynı zamanda plajları, deniz aktiviteleri, restoranları ve kafeleriyle de ziyaretçilerine keyifli bir tatil deneyimi sunar.

Her iki adada da, tarihi evlerin arasındaki dar sokaklarda yürüyüş yapmak, yerel lezzetleri tatmak, doğa yürüyüşleri yapmak ve manzaranın tadını çıkarmak için birçok fırsat sunulmaktadır. Rehberinizin eşliğinde, bu iki güzel adayı keşfetmek unutulmaz bir İstanbul tatili olabilir.

En iyi tanıtım turlarımız
En popüler tour lokasyonları
İstanbul'un en özel yerlerini keşfedin! Lüks araçlarımızla özel turlarımızı keşfedin ve İstanbul'un tarih, kültür ve manzaralarını keşfedin.
Keşfetmenin tam zamanı! Büyükada ve Heybeliada'yı keşfetmek için uzman rehberimiz eşliğinde unutulmaz bir gün geçirin.

7 Gün Türkiye Turu

7 Gün -İstanbul-Cappadocia-Antalya-Pamukkale-İzmir

$749.00 $649.00
7 GÜN TÜRKİYE TURU İstanbul, Kapadokya, Efes, Pamukkale olmak üzere Türkiye'nin en popüler şehirlerini İngilizce ve Arapça bilen şoförler ile keşfedin.
$700.00 $580.00
İstanbul’un Tarihi Yerlerine Aya Sofya, Topkapı Müzesi, Yerebatan Sarnıcı, Galata Kulesi Lüks Mercdes Vito Araçlarımızla, Dilerseniz Rehberli Turlar.
Lüks Vip Vito Araçlarımızla Sizlere Havalimanı Transferi, Şelaleleri ve Antik Kentleriyle Meşhur, En Uygun Fiyata Antalya Şehir Turu Hizmeti Vermekteyiz

Kapadokya Tur

4 Gün -Cappadocia

İstanbul Ve Birçok İlden Çıkışlı Kapadokya Turları, Konaklama İmkanı ve Şoförlü Araç Kiralama özelliği İle Uygun Fiyata...

Uludağ Turu

12 Saat -Bursa

İmparatorluğun ilk başkenti. çarşıları, camileri, türbeleri, Kayak Otelleri, alışveriş merkezleri; doğal ve tarihsel zenginliklerin adı Bursa