GÜNÜBİRLİK KARTEPE TRANSFER KAYAK TURU

 

MERCEDES VIP VİTO İLE (MAX 8 KİŞİ) GÜNÜBİRLİK ÖZEL KARTEPE KAYAK TRANSFERİ  

DETAYLAR İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ. +90 5327897980

 

 Sizi sabah saat 06:00 da sizi toplama yerinden alıyoruz. (Transferlerimiz Mercedes VIP Vito araçlarla yapılmaktadır.) Araçlarımız  max 8 kişiliktir. Öncelikle güleryüzlü araç kaptanımızla tanıştıktan sonra araç içi ücretsiz sıcak ve soğuk ikramlar  eşliğinde 2,5 saatlik KARTEPE yolculuğuna başlıyoruz. Maşukiyede  kahvaltı için mola veriyoruz.(Kahvaltı extra). Sonrasında  şöförümüz sizi  Kartepede anlaşmalı olduğumuz uygunkayak kiralama evine yönlendiriyor.Burada dileyen misafirlerimiz kayak takımlarını veya eşyalarını alabilirler.

Kartepeye  vardığımızda eşsiz kar manzaralı serbest kayak keyfine  başlıyorsunuz. Kartepe  keyifli zaman geçirmek için birçok alternetifiniz bulunmaktadır. Telesiyej kullanabilir birçok eğlence aktivitesinden faydalanabilirsiniz. Kartepede harika manzaralı zirvesinde sıcak salebinizi içerken keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

Kar rüyanızı keyife çevirmek için bulunmaz bir yer. 

Serbest zamanımız 16:30 da bitiyor ve  dönüş yolunda da eşsiz bir yemek (extra) molası veriyoruz. Yemek sonrası  2  saat sürecek  dönüş yolculuğa çıkıyoruz. İstanbul döndüğümüzde tekrardan yeni bir turumuza katılmanız ümidi ile  adresinizde vedalaşıyoruz.

NOT: TOPLANMA NOKTAMIZ AVRUPA YAKASI İÇİN BEŞİKTAŞ VAPUR İSKELESİ , ANADOLU YAKASI İÇİN KADIKOY EVLENDİRME DAİRESİDİR.

Dilerseniz indirimli günlük kiralık kayak malzemelerini anlaşmalı olduğumuz kayak merkezinden aşağıdaki özel paket  extra hizmet fiyatımızdan yararlanabilirsiniz.

EXTRA HİZMETLER :
Kayak
Alt kayak kıyafet
Üst kayak kıyafet
Öğle yemeği: Sucuk Ekmek
1 adet skipass telesiyej binmiş kartı