Kapadokya'da Akşam Yemeği ile Türk Gecesi

Cappadocia

€75.00 Starting From / PP €60.00
Urgup / Nevsehir / Turkey
Tur Türü

Özel

Grup Sayısı

1

Lokasyon

Cappadocia

kapadokya.jpg kapadokya2.jpg kapadokya-turk-gecesi.jpg kapadokya-turk-gecesi1.jpg kapadokya-turk-gecesi2.jpg kapadokya-turk-gecesi3.jpg

Kapadokya Türk Gecesi
Bir Kapadokya seyahatinde gezmek, görmek, tatmak, hissetmek çok önemlidir. Ayrıca bizzat katılım sağlayarak yaşamak gereken birçok deneyim vardır. Saw Transfer olarak sunduğumuz balon turu, at turu ya da ATV turu gibi etkinliklere ek olarak farklı deneyimler sunan etkinlikleri de değerlendirilmelidir. Kapadokya Türk gecesi etkinliği bu deneyimlerden biridir. Ortalama 3 saat süren bu etkinlik, genellikle mağara otellerin restoranlarında ya da yeraltı restoranlarda yapılmaktadır. Folklorik danslar, kültürel gösteriler, geleneksel oyunlar eşliğinde yöresel yemeklerin yendiği bir etkinliktir. Danslar ve gösteriler sadece Kapadokya bölgesinden değil Türkiye’nin farklı bölgelerinden de yöresel gösteriler yapılmaktadır. Etkinlikler alkollü ya da alkolsüz şeklinde seçeneklere sahiptir.

Türk Gecesi Kapadokya
Kapadokya’da Türk Gecesi, bu bölgeye geldiğinde felekten bir gece çalmak isteyenlerin ilk tercihidir. Sizlere günün yorgunluğunu unutturacak muhteşem bir gösteri sunmaktadır. Bölgenin muhteşem yapısına ek olarak mağaralardan dönüştürülen restoranlarda yapılmaktadır. Bu gecelerde Türk kültürünü sonuna kadar deneyimleyeceğinize emin olabilirsiniz. İlgi çekici Türk folklorik danslarına bir de mekanın büyüleyici atmosferi eklenince eğlenceniz katlanacaktır. Mekanlar ortalama 200 ile 1000 kişi kapasitelidir. Bu gecelere katılmak için mevsim fark etmemektedir. Yaz, kış ne zaman isterseniz düzenlenen gecelere katılabilirsiniz.

Kapadokya Türk Gecesi’nde Neler Olur?
Turlar, akşam 19.00-20.00’dan sonra başlamaktadır. Bu gecelere katılmadan önce kesinlikle rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Mekana gittiğinizde, rezervasyonunuzun olduğu masaya alınırsınız. Gece başlamadan içecekleriniz masanızda hazır olarak sizleri beklemektedir. Çünkü her iki pakette de sınırsız alkollü veya alkolsüz içecek mevcuttur. Eğer yemeksiz menüyü tercih ettiyseniz, masanıza gösteri başlamadan önce içecekler ve mezeler konulmaktadır. Eğer yemekli menüyü tercih ettiyseniz içecekler ve mezeler konulurken sizlere yemek tercihiniz sorulmaktadır. Tavuk veya et şeklinde verdiğiniz siparişler gecenin ilerleyen dakikalarında sizlere servis edilmektedir.

Yemekli Paket Menü
10 çeşit soğuk meze.
Ara sıcak-Sigara böreği.
Ana yemek-Et veya tavuk sote, yanında pilav.
Salata.
Sınırsız alkollü veya alkolsüz içecek.
Tatlı.
Meyve tabağı.
Kuruyemiş çeşitleri.
Yemeksiz Paket Menü
10 çeşit soğuk meze.
Sınırsız alkollü veya alkolsüz içecek.
Meyve tabağı.
Lokum.
Kuruyemiş çeşitleri.
Türk Gecesi Gösteri İçeriği
Kafkas Dansı.
Oryantal Dans Gösterileri.
Türkiye’nin 7 farklı bölgesine ait folklorik gösteriler.
Misafirler ile etkileşime geçen gösteriler.
Dansöz Show.
Misafirler ile etkileşimli danslar.
Kapanışta pop müzik.
Türk Gecesi Programı yaklaşık 3 saat sürmektedir.

En iyi tanıtım turlarımız
En popüler tour lokasyonları