Tamaya Tour firmamız Kültür ve Turizm Bakanlığı 12922 A Grubu Seyahat Acentası numarası ile sizin için en kaliteli taşıma olanaklarını sağlamaktadır. İstanbul Airport ve Sabiha Gökçen Airport'a sizleri yada misafirlerinizi deneyimli ve güleryüzlü personelimiz zamanında karşılayıp, talep etmiş olduğunuz aracınızı sizler için hazır olacaktır. Konfor, huzur ,rahatlık ve tecrübe, istediğiniz bir çok olanağı sizlere sunmaktadır. Ulaşmak istediğiniz belde ve ilçeler www.sawtransfer.com/ ile çok daha kolay ve rahattır. Diğer transfer firmaları içinde firmamız çok daha ucuz, ekonomik ve güvenlidir.

Saw transfer de vip servisini shuttle ile karıştırmamak gerekir. Tamaya Tour transfer firması siz misafirlerimize evinizdeki kadar konforlu ve rahat bir transfer hizmeti sağlamaktadır. İstanbul transfer ve Vip Transfer hizmeti veren firmalar içerisinde kalite ve güvenden ödün vermemekteyiz.Bizler sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmayı taahhüt ettik. Bu nedenle de bu işte kendimizce çok iyiyiz.

Özel donanımlı lüx Mercedes Vito – siprenter ve otomobillerin dışında Vip minibüs ve otobüslerle de bodrum transfer hizmeti vermekteyiz transfer sizler adına hazırlamış olacaktır. Sizlere kalan yalnız bodrum geçirme hizmetinin keyfinı çıkarmak olacaktır. Mevzusunda tecrübeli ve eğitimli şoförlerimiz ve lüks araçlarımız ile en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadırlar. Şirket yöneticileri, sanatçılar, devlet protokolü şeklinde her türlü vip transfer ihtiyaçlarınız için 7/24 hizmet sunuyoruz.