Fethiye'de Yamaç Paraşütü

$125.00 Fiyat $100.00
2 Saat
Fethiye / Mugla / Turkey
Saat

2 Saat

Tur Türü

Özel

Grup Sayısı

2 - 2

paragliding_in_fethiye_(1).jpg paragliding_in_fethiye_(2).jpg paragliding_in_fethiye_(3).jpg paragliding_in_fethiye_(4).jpg paragliding_in_fethiye_(5).jpg paragliding_in_fethiye_(6).jpg paragliding_in_fethiye_(7).jpg paragliding_in_fethiye.jpg

Fethiye'de muhteşem manzaralar eşliğinde yapacağınız paragliding turu ile hayatınızın en unutulmaz deneyimlerinden birini yaşayabilirsiniz. Babadağ'ın tepesinden kalkarak turkuaz renkli suları ve yeşil dağları izleme fırsatı bulacağınız bu aktivite, cesaretinizi test etmek isteyenler için ideal bir seçenek.

Fethiye'nin Babadağ'ı, Türkiye'nin en popüler paragliding noktalarından biridir. Burası, 2000 metre yüksekliği ile uçuş yapan herkesin hayran kalacağı muhteşem manzaralara sahip. Paragliding turunuzun öncesinde profesyonel bir eğitmen eşliğinde uçuş hazırlıklarınızı tamamlayacak ve en güvenli koşullarda uçuş yapacaksınız. Uçuş sırasında, yükseklikte özgürce uçarak, Ege Denizi'nin muhteşem manzaralarını seyredeceksiniz.

Turumuzda, size güvenli bir uçuş için gerekli olan tüm ekipmanları sağlıyoruz. Uçuş sırasında yanınıza bir pilot da veriyoruz. Pilotunuz, uçuş boyunca sizinle birlikte olacak ve size uçuş hakkında bilgi verecektir. Uçuş sırasında fotoğraf ve video hizmeti de sunulmaktadır. Böylece, muhteşem manzaraların keyfini çıkarırken, bu anıları ölümsüzleştirebilirsiniz.

Fethiye'de yapacağınız paragliding turu için birkaç önerimiz var. Öncelikle, turunuzu erken saatlerde yapmanızı öneririz. Sabahın erken saatleri, hava şartları açısından daha elverişli olabilir. Ayrıca, uygun kıyafetler giymeyi unutmayın. Tur için rahat spor ayakkabılar, hava şartlarına uygun bir mont veya ceket ve güneş gözlükleri gibi malzemeleri yanınıza almanızı öneriyoruz. Sonuç olarak, Fethiye'de paragliding yapmak, hayatınızın en unutulmaz deneyimlerinden biri olacak. Muhteşem manzaralar eşliğinde yapacağınız bu aktivite, cesaretinizi ve sınırlarınızı test etmek için harika bir fırsat sunuyor.

Siz de sevdiklerinizle birlikte, Fethiye'nin Babadağ'ından kalkarak, turkuaz renkli suları ve yeşil dağları izleyebilirsiniz. Hemen web sitemizi ziyaret edin ve rezervasyon yaptırarak, unutulmaz bir paragliding deneyimi yaşama şansını kaçırmayın.

$ 100.00
En iyi tanıtım turlarımız
En popüler tour lokasyonları
İstanbul'un en özel yerlerini keşfedin! Lüks araçlarımızla özel turlarımızı keşfedin ve İstanbul'un tarih, kültür ve manzaralarını keşfedin.
Keşfetmenin tam zamanı! Büyükada ve Heybeliada'yı keşfetmek için uzman rehberimiz eşliğinde unutulmaz bir gün geçirin.

7 Gün Türkiye Turu

7 Gün -İstanbul-Cappadocia-Antalya-Pamukkale-İzmir

$749.00 $649.00
7 GÜN TÜRKİYE TURU İstanbul, Kapadokya, Efes, Pamukkale olmak üzere Türkiye'nin en popüler şehirlerini İngilizce ve Arapça bilen şoförler ile keşfedin.
$700.00 $580.00
İstanbul’un Tarihi Yerlerine Aya Sofya, Topkapı Müzesi, Yerebatan Sarnıcı, Galata Kulesi Lüks Mercdes Vito Araçlarımızla, Dilerseniz Rehberli Turlar.
Lüks Vip Vito Araçlarımızla Sizlere Havalimanı Transferi, Şelaleleri ve Antik Kentleriyle Meşhur, En Uygun Fiyata Antalya Şehir Turu Hizmeti Vermekteyiz

Kapadokya Tur

4 Gün -Cappadocia

İstanbul Ve Birçok İlden Çıkışlı Kapadokya Turları, Konaklama İmkanı ve Şoförlü Araç Kiralama özelliği İle Uygun Fiyata...

Uludağ Turu

12 Saat -Bursa

İmparatorluğun ilk başkenti. çarşıları, camileri, türbeleri, Kayak Otelleri, alışveriş merkezleri; doğal ve tarihsel zenginliklerin adı Bursa